DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasze długoletnie doświadczenie w konsultingu i kompetencje to gwarancja satysfakcji naszych Klientów ze współpracy.

Jeteśmy członkiem  Polskiego Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE), działamy w Izbie Projektantów Domów Pasywnych w Darmstadt oraz w Kanadyjskiej Izbie Budownictwa Pasywnego.

Firma prowadzona jest przez specjalistów w zakresie zrównoważonego budownictwa – z doświadczeniem w certyfikacji ponad 15 budynków biurowych klasy A, hal magazynowych, budynków handlowych oraz hoteli i budynków zamieszkania zbiorowego. Projektujemy budynki pasywne spełniające najnowsze wymagania techniczne. Pomagamy zweryfikować prace projektantów oraz nadzoru budowlanego w trakcie realizacji inwestycji.

domek-dwa

Nasz Team

Lucyna

WŁAŚCICIELKA

Absolwentka Uniwersytetu Technicznego w Delft (Księstwo Niderlandów) Wydziału Budownictwa, Hanzehogeschool Groningen oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie na Wydziale Budownictwa i Architektury oraz Studiów Podyplomowych Big Data. Licencjonowana BREEAM International Assessor członkini kanadyjskiej izby projektantów domów pasywnych oraz  licencjonowany w IPH w Darmstadt projektant domów.

Iwona

Senior project manager

Z wykształcenia architekt z ponad 5 letnim doświadczeniem w sektorze zrównoważonego rozwoju. Odpowiedzialna za koordynację certyfikacji BREEAM oraz wsparcie klienta w osiąganiu zamierzonych celów. Posiada doświadczenie w schematach BREEAM In-Use, Refurbishment and fit-out oraz Residential.


Nathalia

Junior project manager

Specjalistka modelowania 3D i wizualizacji. Studentka czwartego roku Wydziału Architektury i Urbanistyki  Uniwersytetu w Brasilia oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobywa doświadczenie w projektowaniu budynków pasywnych, projektowaniu zdrowych wnętrz oraz certyfikacjach budynkowych BREEAM.

Jakub

Specjalista


ds. analiz dodatkowych

Absolwent wydzialu mechanicznego energetyki i lotnictwa na Politechnice
Warszawskiej oraz doktorant w Instytucie Techniki Jadrowej i Systemow
Energetycznych na Uniwersytecie w Stuttgarcie. Posiada doswiadczenie w
wykonastwie analiz energetycznych i cyklu zycia ona potrzeby
certyfikacji BREEAM.

186-3480-1024x585

Parę słów o LWM

LWM Sp. z o.o. to firma konsultingowa i inżynieryjna zajmująca się pozyskiwaniem certyfikatów ekologicznych budynków, między innymi BREEAM, LEED, GRESB, Well, projektowaniem budynków pasywnych oraz formułowaniem efektywnych i ekonomicznie uzasadnionych strategii potwierdzających poszanowanie środowiska naturalnego, rozwój zrównoważony oraz weryfikująca ich wdrażanie na rzecz klienta. Nasi doradcy i doświadczeni eksperci pomogą w stworzeniu budynku nisko lub zeroenergetycznego. 

Doświadczenie w certyfikacji budynków w systemie BREEAM o łącznej powierzchni ok. 300 000m2

Pierwsze certyfikaty BREEAM na poziomie outstanding w Polsce

Certyfikacja budynków mieszkalnych (domy studenckie, hotele, mieszkania).

Kompleksowe projekty domów pasywnych

Inwentaryzacja projektów pod kątem mostków termicznych, efektywności energetycznej.

Analizy energetyczne, dostępu do światła dziennego oraz analizy kosztów w całym cyklu życia budynku

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Początki naszych doświaczeń zawodowych to lata 1990. Przez tych kilkadziesiąt lat obecności na ryku, rozwinęliśmy szergoką gamę świadczonych usług instalacyjnych, natomiast wysoka jakość i powracający Klienci pozwalają nam na ciągły rozwój. Od 2018 roku połączyliśmy nasze doświadczenie w projektowaniu i konsultingu budynków zielonych. W trosce o środowisko naturalne dbamy o to, aby budynki były projektowane w poszanowaniu naszych naturalnych zasobów. Od tego roku świadczymy usługi projektowania budynków pasywnych zgodnie z wytycznymi Passivhaus Institut Darmstadt. Dla nas najważniejsze są interesy naszych Klientów i ich chęć dalszej współpracy.