O Firmie

LWM Sp. z o.o. to firma konsultingowa i inżynieryjna zajmująca się pozyskiwaniem certyfikatów ekologicznych budynków, między innymi BREEAM, LEED, GRESB, Well, projektowaniem budynków pasywnych oraz formułowaniem efektywnych i ekonomicznie uzasadnionych strategii potwierdzających poszanowanie środowiska naturalnego, rozwój zrównoważony oraz weryfikująca ich wdrażanie na rzecz klienta. Nasi doradcy i doświadczeni eksperci pomogą w stworzeniu budynku nisko lub zeroenergetycznego.

LWM Sp. z o.o jest firmą doradczą i inżynierską specjalizującą się w uzyskiwaniu certyfikatów zielonych budynków, w tym BREEAM, LEED i GRESB, a także w projektowaniu budynków pasywnych i formułowaniu strategii zrównoważonego rozwoju dla klientów. Nasi konsultanci i eksperci mogą pomóc w tworzeniu budynków o niskim lub zerowym zużyciu energii i zapewnieniu zgodności z certyfikacją.

Poznaj nasz Team

Odkryj zróżnicowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy napędzają naszą działalność.

12
Lucyna WŁAŚCICIELKA
iw
Iwona SENIOR PROJECT MANAGER
nat
Nathalia JUNIOR PROJECT MANAGER
2
Jakub SPECJALISTA DS. ANALIZ

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasze długoletnie doświadczenie w konsultingu i kompetencje to gwarancja satysfakcji naszych Klientów ze współpracy.

Jeteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (ZAE), działamy w Izbie Projektantów Domów Pasywnych w Darmstadt oraz w Kanadyjskiej Izbie Budownictwa Pasywnego.

Firma prowadzona jest przez specjalistów w zakresie zrównoważonego budownictwa – z doświadczeniem w certyfikacji ponad 15 budynków biurowych klasy A, hal magazynowych, budynków handlowych oraz hoteli i budynków zamieszkania zbiorowego. Projektujemy budynki pasywne spełniające najnowsze wymagania techniczne. Pomagamy zweryfikować prace projektantów oraz nadzoru budowlanego w trakcie realizacji inwestycji.

Nasze doświadczenie w konsultingu, członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego, Zrzeszeniu Audytorów Energetycznych, Izbie Projektantów Domów Pasywnych w Darmstadt i Kanadyjskiej Izbie Budownictwa Pasywnego, oraz certyfikacja ponad 15 budynków klasy A, umożliwia nam projektowanie budynków pasywnych, weryfikację pracy projektantów i nadzoru budowlanego w trakcie realizacji inwestycji.